Felhívások

Tisztelt Látogató! Régi kollégákat, tárgyi emlékeket, támogatókat keresünk. Kérjük a fentiekben kiválasztható almenüpontra kattintással – olvassa el felhívásainkat!

Régi kollégákat keresünk!

Kérjük, hogy amennyiben Ön a Betonútépítő Vállalat vagy valamely jogutódjának munkatársa volt illetve kapcsolatban áll ilyen személlyel, úgy értesítsen bennünket a honlapon megadott elérhetőségek bármelyikén.

Tárgyi emlékeket keresünk!

A Beton Alapítvány elhatározta, hogy a rendelkezésére álló tárgyi emlékekből (fényképek, plakettek, átadási szalagok, egyéb dokumentumok) kiállítást szervez. Kérjük, hogy amennyiben a Betonútépítő Vállalat tevékenységéhez kötődő tárgyi emlékekkel rendelkezik, jelezze részünkre a honlapon megadott elérhetőségek bármelyikén!

Amennyiben módjában áll felajánlani alapítványunk részére ezeket a tárgyakat, úgy a tervezett kiállításon bemutatjuk illetve irattárunkban megőrizzük az utókor számára.

Támogatókat keresünk!

A már befizetett személyi jövedelem adó 1%-áról szóló rendelkezéssel bárki támogathatja alapítványunkat oly módon, hogy anyagilag részére nem kerül semmibe. Kérjük olvassa el az SZJA 1% menüpont alatti részletes tájékoztatásunkat!

Továbbá, szívesen várjuk bármely szervezet vagy magánszemély jelentkezését, aki támogatni kívánja alapítványunkat.